Mes viešumoje

Kalbame drąsiai ir ne visada patogiai. Nevengiame nepatogios tiesos ir džiaugiamės, kai girdime „Ačiū, kad papasakojote! Nežinojau, kad tai tokia įdomi veislė. Manau pasirinksime kitos veislės šuniuką”. 

Kitaip tariant – nebijome išgirsti NE. Nes kiekvienas „Ačiū, ne”, reiškia, kad pavyko dar vieną šeimą įspėti apie neaprašytus pavojus. 

Be užuolankų ir išsamiai apie Australų aviganius LKD laidoje „Penktadienio šuo”.

Australų aviganiai indėnų vadinti sielų šunimis

Nuotraukoje – Kuba, vos kelių mėnesių Indy ir jos sesuo Elli. Nuo 2016 metų mūsų filosofija ir veiklos principai – nesikeičia. Daugiau apie tai galite perskaityti straipsnyje.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/letena/mano-letena/australu-aviganiai-indenu-vadinti-sielu-sunimis-73393036

Gyvūnų globos diena – tai proga kai galime pasidalinti savo patirtimi su visuomene, papasakoti apie mūsų veislę ir iliustruoti veiksmais – kiek daug gali nuoseklus darbas ir meilė tam ką darai. 

 

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/letena/mano-letena/sunu-gerbejai-ruosiasi-i-svarbia-svente-cia-susirinks-mieliausi-keturkojai-79221935

Pažink draugą: australų aviganiai – padarys viską, kad šeimininkas būtų laimingas

Tik nepamirškite – tai, ką matote internete, bendrinis veislės apibūdinimas. Kiekvieno veislyno šuniukai pasižymi unikaliomis savybėmis, kurias privalote įvertinti.

Skaitykite daugiau:

 https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/pazink-drauga-australu-aviganiai-padarys-viska-kad-seimininkas-butu-laimingas-1034-1515654#_

Šuns diena: ačiū, Kuba, už pokyčius

Prieš keletą metų LKD Mokymo centrui pradėjus naują švietimo projektą „Penktadienio šuo: pažinkime veisles“ (virtualūs pokalbiai su šunų veisėjais), būta šiek tiek nerimo, ar pasiseks. Pirmieji startavo australų aviganiai, dabar šis įrašas jau turi daugiau nei 4,3 tūkstančių peržiūrų. Viskas pavyko. Mokymo centro komanda dėkinga Aurelijai ir Andriui už projekto startą, tačiau dabar, artėjant balanžio 24-ajai, Šuns dienai, įdomu, o už ką Martinoniai dėkingi savo šunims. Juk šiemet Šuns dienos tema – DĖKINGUMAS.

Visą publikaciją rasite čia: https://www.kinologija.lt/naujienos/suns-diena-aciu-kuba-uz-pokycius-.html