Šuniuko įsigyjimo žingsniai

1. Susipažinimas

Galite su mumis susisiekti telefonu, resti mus instagrame ir facebooke. Šiek tiek žemiau - rasite nuorodą, mygtuką, į klausimyną. Jūsų atsakymai padės mums geriau Jus pažinti ir suteikti aktualią informaciją.

2. Susitikime

Susitikti galime planuodami vadą arba jau gimus vadai. Susipažinkite su mūsų šunimis. Užduokite klausimus ir įsitikinkite, kad žinote ko norite. Šiame etape padedame Jums suprasti ko galite tikėtis. Papasakojame į ką kreipiame dėmesį mes ir kas mums svarbu renkantis šunis.

0 diena

Gimė vada

Sulaukėme šuniukų! Per ateinančias 14 dienų oficialiai paskelbsime, kad turime vadą. Tai puikus laikas atnaujinti arba pratęsti pokalbį.

2-4 savaitė

3. Vados savybių įvardinimas

Šiuo laikotarpiu, šuniukai stipriai priklauso nuo mamos. Tai laikas tiksliai įvardinti ko tikitės iš šuniuko. Susitikus galime papasakoti apie šuniukų mama ir tėti, įvardinti kokių savybių ar eksterjero tikimės iš vieno ar kito šuniuko. Šuniukai jau turi vardus.

4-7 savaitė

4. Susitikimas su šuniukais

Skyrėte daug laiko apmąstymasms ir nuotraukų peržiūrai. Pats laikas susitikti su šuniukais! Laukiame Jūsų svečiuose. Šiame žingsnyje pradedam edukaciją, kaip reikia pasiruošti šuniukui, kaip išvengti tipinių klaudų.

7 savaitė (49 diena)

5. Temperamento testas

Jei esate apsisprendę dėl šuniuko - šiandien pateikiame temperamento testo rezultatus su specialisto paaiškinimu. Aptariame kaip tai atitinka Jūsų galimybes, lūkesčius ir viziją. Teikiame rekomendacijas kaip treniruoti mažylį ir kokią strategiją pasirinkti.

7-8 savaitė

6. Apsisprendimas

Esame prakalbėję daugiau nei 4 valandas, įvardinę daugybe scenarijų ir aptarę Jums svarbias situacijas. Jei apsisprendėte įsigyti "Skraidančią ausytę" - suteikiame mūsų veislyno sukurtą knygą apie svarbius šuniuko raidos ir elgsenos vystymo aspektus, nurodome kaip pasiruošti šuniuko atvykimui. Šiame etape pasirašoma šuniuko įsigyjimo sutartis. Sulaukę 2 mėnesių ir paskiepyti šuniukai, su Jumis, keliauja į naujus namus.

8 savaitės +

7. 24/7 Pagalba

Kartu su Jumis dalyvaujame šuniuko auginime, atsakome į kylančius klausimus ir teikiame informaciją 24/7 ir, kartu su Jumis, sprendžiame visas problemas ir džiaugiamės Jūsų pasiekimais.

Life Time

8. Bendruomenė

Įsiliejate į Mūsų veislyno bendruomenę ir esate laukiami žygiuose, vidurvasario šventėje ir šuniukų gimtadienių šventėse. Dalinamės su Jumis partnerių pasiūlymais, įtraukiame į "skanėstų" ar šuniškų priemonių įsigyjimo iniciatyvas, dalinamės patarimais ir laukiame Jūsų atradimų, kuriais galime pasidalinti.

Nesate tikri ar tikrai tai Jūsų veislė?

Nesunku pasimesti informacijos gausoje. Žengiant pirmuosius žingsnius daugeliui nedrasu prašyti pagalbos. Net jei augote su šunimi – ar tikrai žinote kaip tinkamai išugdyti šuniuką?

Galime patari:

  • Ar tai Jums skirta veislė?
  • Kokie australų charakterio bruožai gali išvesti iš proto?
  • Kuo australas gali papirkti nuo pirmų susitimo minučių?
  • Kokie galimi iššūkiai laukia auginant tokios veislės šuniuką?
  • Kodėl svarbu tinkamai rūpintis mažu šuniuku ir kaip tai atlikti?
  • Kaip atrodo gyvenimas su Australų aviganiu?